Ручна робота

Вишиванка жіноча вишита хрестиком гуцульським орнаментом ручна робота розмір 50
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 140242
Відправка з 07 червня 20264 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка жіноча ручна робота вишивка хрестиком
Розмір: 44; окружність грудей 110 см. довжина рукава 75 см;окружність рукава 42 см. довжина виробу 69 см.
- Тканина: домоткане полотно
- Колір тканини: чорний
- Кольори вишиття: чорний, білий, зелений, червоний, оранжевий, жовтий
- Тип рукава: реглан:
Короткий опис:
Неповторна дизайнерська вишиванка з геометричним орнаментом. Робота виконана вручну хрестиком. Багатий та неповторний взір придає вишиванці оригінальності та неповторності. Рукав реглан. Горловина кругла. Рукав широкий, зібраний в широкий манжет. Об'ємність вишивки вдало підкреслює делікатне лляне мережево.
Рекомендації по догляду: ручне прання до 30 градусів та прасування у вологому стані.
Справжня українська вишиванка повинна бути у кожної жінки. Це підкреслить її красу та стане для неї справжнім оберегом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 75 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 4 999 ₴





