
Чоловіча вишиванка розмір 52 ручної роботи довгий рукав біле домоткане полотно гуцульська вишивка
- В наявності
- Код: 140255
3 999 ₴
Вишиванка чоловіча ручна робота
Розмір: 52
Комірець - 42 см; плечі - 47 см; довжина рукава 68 см. окружність рукава 44 см. окружність грудей 124 см. довжина вишиванки 76 см.
Тканина: домоткане полотно
Колір тканини: білий
Тип рукава: вставний, довгий;
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка пошита з білого домотканого полотна. Техніка виконання: ручна робота вишивка хрестиком. Сорочка на стійку.
Кольори вишивки: бордовий. оранжевий. жовтий. зелений. чорний. червоний. білий.
Оригінальний орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Вишиванка має магічне значення і живить чоловіка силою та розумом. Справжня українська вишиванка не залишить Вас байдужими та стане справжнім оберегом. Стійка декорована плетеним шнурочком з кутасиками.
З кожним днем все більшої популярності набуває український національний одяг, в тому числі вишиті чоловічі сорочки. Вони бувають найрізноманітнішими. Особливою увагою користуються вишиванки чоловічі ручної роботи. Справжні карпатські майстрині творять шедеври. Ви можете обрати вишиту сорочку за орнаментом, кольором, фасоном в нашому інтернет-магазині "Скарбниця Карпат".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 3 999 ₴





