Ручна робота

Вишиванка жіноча вишита хрестиком традиційний орнамент ручна робота розмір 48
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10395Б
2 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка жіноча ручна робота вишивка хрестиком
Розмір: 48; окружність грудей 108 см; довжина рукава 73 см; окружність рукава 36 см; довжина виробу 67 см.
- Тканина: домоткане полотно
- Колір тканини: білий;
- Кольори вишиття: вишневий, червоний, чорний, жовтий
- Тип рукава: реглан:
Короткий опис:
Неповторна дизайнерська вишиванка з геометричним орнаментом. Робота виконана вручну хрестиком. Багатий та неповторний взір придає вишиванці оригінальності та неповторності. Рукав реглан. Горловина стягується (регулюється) за допомогою кутасиків. Рукав широкий, зібраний в манжет. Можна стягнути за допомогою кутасиків. Талія підкреслена текстильним пояском.
Рекомендації по догляду: ручне прання до 30 градусів та прасування у вологому стані.
Справжня українська вишиванка повинна бути у кожної жінки. Це підкреслить її красу та стане для неї справжнім оберегом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 73 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 48 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 2 999 ₴

