Ручна робота

Чоловіча вишиванка розмір 58 ручної роботи довгий рукав біле домоткане полотно
- В наявності
- Код: 90525 Б
2 999 ₴
+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка чоловіча ручна робота
Розмір: 58
Комірець - 44 см; плечі - 58 см; довжина рукава - 70 см окружність грудей 138 см довжина вишиванки 87 см. окружність рукава 46 см.
Тканина: домоткане полотно
Колір тканини: білий
Тип рукава: вставний, довгий
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка пошита з білого домотканого полотна. Техніка виконання: ручна робота вишивка хрестиком. Кольори вишивки: бордовий. чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 58 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват стегон | 138 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 58 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 2 999 ₴




