Ручна робота

Вишиванка чорна домоткане полотно довгий рукав розмір 50
- В наявності
- Код: 260325Б
2 599 ₴
+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка чоловіча ручна робота
Розмір: 50
Комірець - 44 см; плечі - 45 см; об'єм грудей - 112 см, довжина рукава - 66 см, об'єм рукава - 40 см, довжина вишиванки - 75 см.
Тканина: домоткане полотно
Колір тканини: чорний
Тип рукава: вставний, довгий
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка пошита з чорного домотканого полотна Техніка виконання: ручна робота вишивка хрестиком та мережкою.
Кольори: Білий. Чорний. Червоний.
Оригінальний орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват шиї | 44 см |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
- Ціна: 2 599 ₴





