Ручна робота

Вишиванка чоловіча ручної роботи вишита блакитна домоткане полотно довгий рукав розмір 52
- В наявності
- Код: 320325Б
3 299 ₴
+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка чоловіча ручна робота
Розмір: 52
Комірець - 44; Ширина плечей - 47 см; Довжина рукава - 66 см; Окружність рукава - 42 см; Окружність грудей - 120 см; Висота вишиванки - 76 см
Тканина: домоткане полотно
Колір тканини: блакитний
Тип рукава: вставний
Короткий опис: довгий рукав
Чоловіча вишиванка пошита з блакитного полотна. Техніка виконання: ручна робота
Колір вишивки: сизий, блакитний, чорний, жовтий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 50 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | ЛЬОН |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 52 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 3 299 ₴



