Ручна робота

Вишиванка чоловіча ручної роботи вишита біла домоткане полотно довгий рукав
- В наявності
- Код: 290325Б
3 299 ₴
+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка чоловіча ручна робота
Чоловіча вишиванка пошита з білого домотканого полотна. Техніка виконання: ручна робота. Колір вишивки: сизий, жовтий, чорний, блакитний.
Неповторний орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Український національний одяг, зокрема чоловічі вишиті сорочки, стає дедалі популярнішим. Особливої уваги заслуговують вишиванки ручної роботи, які поєднують у собі традиції та сучасність.
Характеристики
- Комірець: 40
- Ширина плечей: 49 см
- Довжина рукава: 66 см
- Окружність рукава: 42 см
- Окружність грудей: 126 см
- Висота вишиванки: 77 см
- Тканина: домоткане полотно
- Розмір: 52
- Колір тканини: біла
- Тип рукава: вставний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 50 см |
| Обхват грудей | 126 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 3 299 ₴




