Ручна робота

Вишиванка чоловіча ручної роботи вишита біла домоткане полотно довгий рукав розмір 50
- Під замовлення
- Код: 390325 Б
Відправка з 04 червня 20263 299 ₴
+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка чоловіча ручна робота
Чоловіча вишиванка пошита з білого домотканого полотна. Техніка виконання: ручна робота. Колір вишивки: жовтий, зелений, бордовий, чорний, оранжевий.
Неповторний орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Український національний одяг, зокрема вишиті чоловічі сорочки, набирає все більшої популярності. Особливою увагою користуються вишиванки ручної роботи.
Характеристики
- Комірець: 44
- Ширина плечей: 46.5 см
- Довжина рукава: 66 см
- Окружність рукава: 42 см
- Окружність грудей: 116 см
- Висота вишиванки: 76 см
- Розмір: 50
- Тканина: домоткане полотно
- Колір тканини: біла
- Тип рукава: вставний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Довжина рукава | Довгий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 50 |
| Виготовлення | Ручної роботи |
- Ціна: 3 299 ₴




