
Вишиванка чоловіча на довгий рукав зелене домоткане полотно розмір 46
- В наявності
- Код: 80525Б
2 899 ₴
Вишиванка чоловіча ручна робота
Розмір:46
Комірець - 38 см; плечі - 45 см;рукав-61 см. довжина вишиванки 71 см. окружність грудей 106 см.довжина рукава 60 см. окружність рукава 38 см.
Тканина: домоткане полотно;
Колір тканини: біла;
Тип рукава: вставний довгий;
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка пошита з домотканого полотна. Техніка виконання: ручна робота вишивка хрестиком . Кольори вишивки ; білий.блакитний.чорний.жовтий
Цікавий орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Вишиванка має магічне значення і живить чоловіка силою та розумом. Справжня українська вишиванка не залишить Вас байдужими і стане справжнім оберегом. На стійці декорована плетеним шнурочком з кутасиками.
З кожним днем все більшої популярності набуває український національний одяг, в тому числі вишиті чоловічі сорочки. Вони бувають найрізноманітнішими. Особливою увагою користуються вишиванки чоловічі ручної роботи. Справжні карпатські майстрині творять шедеври. Ви можете обрати вишиту сорочку за орнаментом, кольором, фасоном в нашому інтернет-магазині "Скарбниця Карпат".
У Вас виникли запитання щодо товару?
Телефонуйте +38 (067) 967 22 08
Як придбати Товар в інтернет магазині "Скарбниця-Карпат"?
Зробіть замовлення
Очікуйте дзвінка
Оплатіть Ваше замовлення
Отримайте товар
Чому варто купувати Товар в нашому інтернет-магазині?
Якість
Оригінальність
Індивідуальний дизайн
Професійна консультація продавця
Великий асортимент товару, що постійно оновлюється
Також в нашому Інтернет-магазин "Скарбниця Карпат" ― Ви знайдете найрізноманітніші вироби ручної роботи від кращих майстрів "Карпатського краю: вишиванки, скатертини, посуд, взуття, дари Карпат, вироби з овчини та шкіри, вироби з дерева, сувенірна продукція та багато інших цікавих дрібничок на будь-який смак. Тільки у нас Ви знайдете оригінальні та неповторні речі, що стануть чудовим подарунком для Вас та Ваших рідних.
Не забудьте переглянути Новинки!
Вдалих Вам закупів!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват шиї | 38 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Домоткане полотно |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 2 899 ₴




