
Вишиванка чоловіча розмір 46 "Гроно" вишита хрестиком на чорному льоні довгий рукав машинна робота
- В наявності
- Код: гроно
3 899 ₴
Вишиванка чоловіча "Гроно" вишита хрестиком в червоно-сіро-бежевих тонах на чорному льоні довгий рукав приталена модельне пошиття по заду виточки машинна робота розмір 48

Розмір: 46
- Тканина: льон;
- Колір тканини: чорний;
- Вишивка: машинна робота;
- Тип рукава: вставний;
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка чорна пошита з лляного полотна. Орнамент старовинний український. Техніка виконання: машинна робота. вишивка. Рукав довгий. Горловина на стійку, оздоблена кутасами.
Цікавий орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Вишиванка має магічне значення і живить чоловіка силою та розумом. Справжня українська вишиванка не залишить Вас байдужими і стане справжнім оберегом. На стійці декорована плетеним шнурочком з кутасами.
З кожним днем все більшої популярності набуває український національний одяг, в тому числі вишиті чоловічі сорочки. Вони бувають найрізноманітнішими. Особливою увагою користуються вишиванки чоловічі ручної роботи. Справжні карпатські майстрині творять шедеври. Ви можете обрати вишиту сорочку за орнаментом, кольором, фасоном в нашому інтернет-магазині "Скарбниця Карпат".
У Вас виникли запитання щодо товару?
Телефонуйте +38 (067) 967 22 08
Як придбати Товар в інтернет магазині "Скарбниця-Карпат"?
Зробіть замовлення
Очікуйте дзвінка
Оплатіть Ваше замовлення
Отримайте товар
Чому варто купувати Товар в нашому інтернет-магазині?
Якість
Оригінальність
Індивідуальний дизайн
Професійна консультація продавця
Великий асортимент товару, що постійно оновлюється
Також в нашому Інтернет-магазин "Скарбниця Карпат" ― Ви знайдете найрізноманітніші вироби ручної роботи від кращих майстрів "Карпатського краю: вишиванки, скатертини, посуд, взуття, дари Карпат, вироби з овчини та шкіри, вироби з дерева, сувенірна продукція та багато інших цікавих дрібничок на будь-який смак. Тільки у нас Ви знайдете оригінальні та неповторні речі, що стануть чудовим подарунком для Вас та Ваших рідних.
Не забудьте переглянути Новинки!
Вдалих Вам закупів!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 100% льон |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина рукава | Довгий |
- Ціна: 3 899 ₴



