
Вишиванка чоловіча розмір 56 "Квіткова" вишита хрестиком на білому льоні довгий рукав машинна робота
- В наявності
- Код: 073521бб
2 999 ₴
Вишиванка чоловіча "Квіткова" вишита хрестиком на білому льоні довгий рукав машинна робота розмір 56
Розмір: 56; комір 45см.довжина рукава 65см.окружність грудей 138 ширина плечей 56см.висот вишиванки 79см.
Тканина: льон;
Колір тканини: білий;
Вишивка: машинна робота;
Тип рукава: вставний довгий;
Короткий опис:
Чоловіча вишиванка біла пошита з лляного полотна та вишита різнобарвними нитками Орнамент старовинний український.
Техніка виконання: машинна робота, вишивка хрестиком. Рукав довгий. Горловина на стійку, зщіпаеться гудзиком.
Цікавий орнамент символізує чоловічу енергію, розвиток та життя. Вишиванка має магічне значення і живить чоловіка силою та розумом. Справжня українська вишиванка не залишить Вас байдужими і стане справжнім оберегом.
З кожним днем все більшої популярності набуває український національний одяг, в тому числі вишиті чоловічі сорочки. Вони бувають найрізноманітнішими. Особливою увагою користуються вишиванки чоловічі ручної роботи. Справжні карпатські майстрині творять шедеври. Ви можете обрати вишиту сорочку за орнаментом, кольором, фасоном в нашому інтернет-магазині "Скарбниця Карпат".
У Вас виникли запитання щодо товару?
Телефонуйте +38 (067) 967 22 08
Як придбати Товар в інтернет магазині "Скарбниця-Карпат"?
Зробіть замовлення
Очікуйте дзвінка
Оплатіть Ваше замовлення
Отримайте товар
Чому варто купувати Товар в нашому інтернет-магазині?
Якість
Оригінальність
Індивідуальний дизайн
Професійна консультація продавця
Великий асортимент товару, що постійно оновлюється
Також в нашому Інтернет-магазин "Скарбниця Карпат" ― Ви знайдете найрізноманітніші вироби ручної роботи від кращих майстрів "Карпатського краю: вишиванки, скатертини, посуд, взуття, дари Карпат, вироби з овчини та шкіри, вироби з дерева, сувенірна продукція та багато інших цікавих дрібничок на будь-який смак. Тільки у нас Ви знайдете оригінальні та неповторні речі, що стануть чудовим подарунком для Вас та Ваших рідних.
Не забутьте переглянути Новинки!
Вдалих Вам закупів!

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Вишивка | Машинна, Хрестиком |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Обхват стегон | 138 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват шиї | 48 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% льон |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Льон |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 999 ₴




