Новинка

Вишиванка жіноча з квітковим орнаментом вишивка на сорочковому полотні розмір 48
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1780 Б
1 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 967-22-08
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишиванка жіноча з квітковим орнаментом вишивка на сорочковому полотні окружність 110 см
Вишиванка жіноча на сорочковому полотні машинна робота вишивка
окружність грудей 112 см;
довжина рукава 70 см ; довжина по спинці 64 см.окружність рукава 46 см.
- Тканина: сорочкове полотно;
- Колір тканини: біле;
- Кольори вишиття: вишневий, чорний;червоний;жовтий;блакитний;
- Тип рукава: реглан:
Короткий опис:
Неповторна вишиванка з квітковим орнаментом. Робота виконана вишивкою.Багатий та неповторний взір надає вишиванці оригінальності,
Рукав реглан. Горловина стягується (регулюється) за допомогою кутасиків. Рукав широкий, довгий.
Рекомендації по догляду: ручне прання до 30 градусів та прасування у вологому стані.
Справжня українська вишиванка повинна бути у кожної жінки. Це підкреслить її красу та стане для неї справжнім оберегом.
Переглянути весь асортимент жіночих вишиванок ви можете у нас на сайті:
У Вас виникли запитання щодо товару?
Телефонуйте +38 (067) 967 22 08
Як придбати Товар в інтернет магазині "Скарбниця-Карпат"?
Зробіть замовлення
Очікуйте дзвінка
Оплатіть Ваше замовлення
Отримайте товар
Чому варто купувати Товар в нашому інтернет-магазині?
Якість
Оригінальність
Індивідуальний дизайн
Професійна консультація продавця
Великий асортимент товару, що постійно оновлюється
Також в нашому Інтернет-магазин "Скарбниця Карпат" ― Ви знайдете найрізноманітніші вироби ручної роботи від кращих майстрів "Карпатського краю: вишиванки, скатертини, посуд, взуття, дари Карпат, вироби з овчини та шкіри, вироби з дерева, сувенірна продукція та багато інших цікавих дрібничок на будь-який смак. Тільки у нас Ви знайдете оригінальні та неповторні речі, що стануть чудовим подарунком для Вас та Ваших рідних.
Не забудьте переглянути Новинки!
Вдалих Вам закупів!


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вишивка | Ручна, Хрестиком |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина | 70 см |
- Ціна: 1 299 ₴




